Recipe Deletion

Write down anything you consider as a bug and post it here.
Locked
puccalino
Posts: 76
Joined: Mon May 22, 2017 4:45 pm

Recipe Deletion

Post by puccalino »

Имам следният проблем след рестарта на сървъра 70% от рецептите дето ги имах в крафтера ми липсват. Като цяло рецептите ги имаше отключени дни преди рестарта. Име на героя NDCMaker
User avatar
genata
Posts: 860
Joined: Mon Feb 20, 2017 7:07 pm

Re: Recipe Deletion

Post by genata »

Това е на 100% невъзможно да се случи! За шест години и горница нямам нито един рапорт за изчезнали предмети ... Въпреки това като ми остане време ще погледна че ми стана интересно. Ако използвате модифициран клиент моля заменете го с нашия!
User avatar
genata
Posts: 860
Joined: Mon Feb 20, 2017 7:07 pm

Re: Recipe Deletion

Post by genata »

Първата снимка е запис от 19.08.2023 г. втората е към момента 21.08.2023 г. Рецептите са изтрити в този период, сам знаете че няма как да изчезнат сами записи от SQL базата!
Attachments
Без име1.jpg
Без име1.jpg (228.58 KiB) Viewed 499 times
Без име.jpg
Без име.jpg (32.49 KiB) Viewed 499 times
puccalino
Posts: 76
Joined: Mon May 22, 2017 4:45 pm

Re: Recipe Deletion

Post by puccalino »

Като цяло да по интересното ми е по какъв начин са били изтрити понеже не съм си споделят акаунта и имейла с други хора, а героя беше сложен на офлайн шоп. А като цяло останалите крафтери на акаунта нямат лиспващи неща. Има ли опция поне да се освен моето ИП дали е имало намеса на 3рд парти. За да имам на идея дали да правя нов акаунт или да си възвърна рецептите за 2-3 седмици.
User avatar
genata
Posts: 860
Joined: Mon Feb 20, 2017 7:07 pm

Re: Recipe Deletion

Post by genata »

Да прегледах логовете още вчера, няма пробив в сигурността, влизано е няколко пъти за този период от обичайното IP. Няма логове от други IP - та.
Мога да ви възстановя добавените рецепти по простата причина че не виждам смисъл да ги изтриете умишлено. Каквото и да се е случило, предполагам че е било случайно и неволно. Това мога да го направя в събота, когато се рестартира сървъра, за целта моля не слагайте героя на оффлайн магазин!
Очаквам потвърждение от ваша страна, ако липсва такова до събота 26.08.2023 г. оставям нещата както са така!
puccalino
Posts: 76
Joined: Mon May 22, 2017 4:45 pm

Re: Recipe Deletion

Post by puccalino »

Оке супер ще съм благодарен ако е възможен бекъп на старият вариант на рецептире, също така благодаря за отделеното внимание и време.
User avatar
genata
Posts: 860
Joined: Mon Feb 20, 2017 7:07 pm

Re: Recipe Deletion

Post by genata »

Done!
Locked