За либерализиране "Използването на програми, които улесняват играчите"

Post Reply
niki
Posts: 4
Joined: Sat Sep 16, 2017 1:02 am

За либерализиране "Използването на програми, които улесняват играчите"

Post by niki »

Здравейте,
Искам да направя предложение.

За либерализиране "Използването на програми, които улесняват играчите" единствено и само за тези които НЕ са злонамерени и не вредят по никакъв начин за нормалната работа на сървърът!

Става въпрос за така наречените "Farm" , "Buff" "Bot" и т.н. програми които улесняват при бъфа лекуването и като цяло играта в "one man party"

Ето и един от мотивите но не единствен :
Lineage2 е сървърна игра направена да се играе от много хора едновременно. Съответно тези много хора да играят заедно в парти и да си помагат да се развиват в играта.
Тук идва и проблема при сървъри в които няма много потребители, тогава е много трудно един човек да си намери парти на неговото ниво и по времето когато той играе за да играят заедно.
И този човек, ако иска да играе въпреки, че няма с кой, се налага да играе с няколко акаунта едновременно 4,5 дори и 9 на брои за да може да се развива в играта и да изпита удоволствието от играта в всичките и опции.
В такива случаи когато на един компютър се отворят толкова много герои превключването между отделните прозорци особено при по старите и слабите компютри става почти невъзможно и отнема по няколко минути докато презаредят и опреснят.
Тук идват тези "програми, които улесняват играчите" които автоматично помагат в играта да лекуват да бъфят да помагат в боя, и не ти се налага да превключваш между всички герои постоянно и създават илюзията и удоволствието че играеш играта .

За това смятам, че политиката на Администраторите към "Използването на програми, които улесняват играчите" към тези които НЕ са злонамерени и не вредят по никакъв начин за нормалната работа на сървърът, трябва да бъде преосмислена и да стане по либерална.

Поне това е моето виждане и моето мнение а смятам че поне на 70% от хората които играем на сървъра е същото.

Приятна игра на всички!
И помнете това е само една игра!
User avatar
genata
Posts: 836
Joined: Mon Feb 20, 2017 7:07 pm

Re: За либерализиране "Използването на програми, които улесняват играчите"

Post by genata »

Всяка една програма свързана ли е по някакъв начин с клиента, вреди на нормалната работа на сървъра.
niki
Posts: 4
Joined: Sat Sep 16, 2017 1:02 am

Re: За либерализиране "Използването на програми, които улесняват играчите"

Post by niki »

Кликерите не са свързани пряко с клиента само с уйндолс прозореца и симулира натискане на функционални клавиши. За тях не би трябвало да има проблем тогава.
GALADR1EL

Re: За либерализиране "Използването на програми, които улесняват играчите"

Post by GALADR1EL »

Съществуват OOG (Out Of Game) бтове, при които няма отворен клиент - и не ми се вярва да натоварват сървъра ;)
samiro
Posts: 1
Joined: Fri Dec 22, 2017 10:10 pm

Re: За либерализиране "Използването на програми, които улесняват играчите"

Post by samiro »

Аз лично с още 4 приятелчета играехме l2idle. единствен по рода си сървър с разрешени ботове.
Беше уникален сървър но го затвориха поради лични драми с играчите в сървъра.
Удивителното беше че популацията на сървъра нарастваше с всеки изминат ден !!!
ние четиримата играехме точно там заради ботовете. както повечето от вас играещи л2 си имате семейства , работа и куп други ангажименти така и ние.
и четиримата донатвахме там не заради предимствата на донатване а заради това че съществува такъв сървър.
аз лично съм готов да донатвам за такъв сървър ако се появи .
Просто не остава време за игра толкова колкото ни се иска.
сутрин за 30 минути настройвахме ботовете и отивахме на работа. вечер след като си легнат всички цъкахме за по 2 часа и това ни носеше удоволствие.
Ако стане в този сървър ще е страхотно, иначе ще дигам до 40-ти лвл до следващата коледа.
весели празници.
Killer
Posts: 3
Joined: Tue Nov 14, 2017 12:07 am

Re: За либерализиране "Използването на програми, които улесняват играчите"

Post by Killer »

samiro wrote: Sun Dec 24, 2017 12:23 pm Аз лично с още 4 приятелчета играехме l2idle. единствен по рода си сървър с разрешени ботове.
Беше уникален сървър но го затвориха поради лични драми с играчите в сървъра.
Удивителното беше че популацията на сървъра нарастваше с всеки изминат ден !!!
ние четиримата играехме точно там заради ботовете. както повечето от вас играещи л2 си имате семейства , работа и куп други ангажименти така и ние.
и четиримата донатвахме там не заради предимствата на донатване а заради това че съществува такъв сървър.
аз лично съм готов да донатвам за такъв сървър ако се появи .
Просто не остава време за игра толкова колкото ни се иска.
сутрин за 30 минути настройвахме ботовете и отивахме на работа. вечер след като си легнат всички цъкахме за по 2 часа и това ни носеше удоволствие.
Ако стане в този сървър ще е страхотно, иначе ще дигам до 40-ти лвл до следващата коледа.
весели празници.


Вдигна ли 40лвл ? :)
Post Reply