Липса на популярност

Post Reply
dadimitrov91
Posts: 2
Joined: Fri Jul 14, 2017 3:28 pm

Липса на популярност

Post by dadimitrov91 »

Добър ден! Някой има ли някаква идея как можем да популяризираме този сървър и да започнат да го играят повече хора, че малко скучно така в играта??? :P
User avatar
genata
Posts: 833
Joined: Mon Feb 20, 2017 7:07 pm

Re: Липса на популярност

Post by genata »

От наша страна, похарчихме доста пари за реклама. За съжаление резултата не е такъв какъвто очаквахме. Дори и в момента върви реклама в хопзонето. Местата където сме рекламирали са именно тези - Facebook, Hopzone, Google. Като чели рекламата във Facbook е най - ефективна. Едно от нещата което Вие като потребители може да направите за рекламирането на сървъра е да не забравяте да гласувате с прикачените банери на нашия сайт.
Ако разбира се имате някакви предложения споделете ги с нас.
dadimitrov91
Posts: 2
Joined: Fri Jul 14, 2017 3:28 pm

Re: Липса на популярност

Post by dadimitrov91 »

Има един уебсайт с класация на български сайтове по категории - http://www.bgtop.net/. Гледам, че в категория "Игри и забавления" рекламират сайтове на игрални сървъри. Може би може да се пробва да се вкара там реклама на сървъра, като един от малкото български L2 сървъри, аудиторията на bgtop може би би била заинтересована. Всеки един потребител може да вмъкне реклама на сайт, и аз го обмислях, но от морална гледна точка, може би не съм точно аз човекът, който да рекламира сървъра. :)
User avatar
genata
Posts: 833
Joined: Mon Feb 20, 2017 7:07 pm

Re: Липса на популярност

Post by genata »

Имат даже някакви банери за воте, ще ги вмъкнем, но това е класация на сайтове доколкото разбрах. Направих регистрация иначе.
GALADR1EL

Re: Липса на популярност

Post by GALADR1EL »

Пуснете 2 теми в тоя форум:

http://forum.pmfun.com

Във Server Discusdion и в Bulgarian/Български...

Може да има ефект, да дойдат нови лица... ;)
User avatar
genata
Posts: 833
Joined: Mon Feb 20, 2017 7:07 pm

Re: Липса на популярност

Post by genata »

Пробвах, имам регистрация там от едно време. Не ми дава да публикувам, писах на модераторите, нищо. Като гледам датите на последните постове и колко хора четат там съм по скоро песимист.
Гласувайте с банерите... доста хора ми казват, че са разбрали за нас от HopZone, ча не ми се вярва но явно има ефект.
GALADR1EL

Re: Липса на популярност

Post by GALADR1EL »

Напраеи си нова рег, и в активирай с майла си... Аз сега си направих ими дава да пиша теми... И точно в тия двата раздела, има активност и нови теми... ;-)
Post Reply